گریس پمپ دستی توربو

گریس پمپ دستی توربو


۴۵۰,۰۰۰ تومان

( آخرین بروزرسانی : 27 آبان, 1402 )

دسته بندی : ,
نقاط قوت نقاط ضعف
  • قیمت مناسب
  • کیفیت عالی
  • برند معتبر
  • بسته بندی فوق العاده شیک

نقد و بررسی : گریس پمپ دستی توربو

گریس پمپ دستی توربو، یک ابزار است که برای اعمال گریس (روغن چرخه) به قطعات مختلف در ماشین‌آلات و تجهیزات استفاده می‌شود. این گریس پمپ با دستیابی به یک فشار مکانیکی، گریس را از طریق لوله‌ها به قسمت‌های مورد نیاز پمپ می‌کند.

گریس یک ماده حفاظتی و ضد سایش است که برای حفظ و روان کردن قطعات در موتورها، تجهیزات صنعتی و ماشین‌آلات استفاده می‌شود. در موتورهای داخل سوخت (مانند موتورهای خودروها)، گریس برای روان کردن و محافظت از قطعات متحرکی مانند بلبرینگ‌ها و دنده‌ها استفاده می‌شود. همچنین، در تجهیزات صنعتی و ماشین‌آلات، گریس برای حفظ و روان کردن قطعات مکانیکی استفاده می‌شود.

گریس پمپ دستی توربو، با فشار دادن دسته یا ایجاد حرکت مکانیکی، گریس را از مخزن خود جذب کرده و از طریق لوله‌ها به نقاط مورد نیاز پمپ می‌کند. این نوع پمپ‌ها معمولاً قابل حمل هستند و برای مناطقی که دسترسی به برق محدود است یا در مواردی که نیاز به اعمال دستی گریس استفاده می‌شوند.

استفاده از گریس پمپ دستی توربو، به کاربر اجازه می‌دهد گریس را به صورت دقیق و کنترل شده به نقاط مورد نیاز اعمال کند. این ابزار برای حفظ و بهبود عملکرد و عمر مفید قطعات مکانیکی بسیار مهم است.

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که نظر می دهید برای “گریس پمپ دستی توربو”