لوازم جانبی کولر آبی

لوازم جانبی کولر آبی

در ایام گرم سال که شهرهای مختلف متفاوت است مردم برای رفع مشکل گرما در محیط های کار یا سکونت خود باید لوازم سرمایشی تهیه کنند. این لوازم در طی سال ها دچار مشکل می شوند یا نیاز به سرویس دوره ای دارند. ما در این سایت در تلاشی هستیم که تمامی لوازم جانبی کولر آبی را برای تمامی هم میهن هایمان مهیا کنیم.

قطعات و لوازم کولر آبی

قطعات اصلی کولر آبی به 3 دسته اصلی تقسیم می شوند.

  • قطعات مکانیکی: این قطعات شامل اجزایی هستند که حرکت گردشی یا دورانی دارند مثل فولی ها، شناور، تسمه ها و …
  • قطعات الکتریکی: به قطعاتی که انرژی الکتریکی رو به حرکت مکانیکی مبدل سازند گفته میشود و این قطعات عموما با برق کار میکنند و عموما جزو گران ترین قطعات هستند مانند دینام ، موتور، دینام و …
  • قطعات ثابت: وسایل هایی که جزو این دو دسته نباشند جزو وسایل ثابت میباشند مانند بدنه، دریچه ها، شیلنگ ها و …

پوشال کولر آبی

از مهم ترین لوازم جانبی کولر آبی می توان به پوشال کولر آبی اشاره کرد. این لوازم جانبی از تکه های چوب ساخته می شود. کولر آبی دارای چهار دیواره هست که یکی از آن ها برای دریچه خروجی باد هست و برای هر یکی از آن سه دیواره دیگر باید یک پوشال خرید که عموما در تمامی پک های پوشال 3 تایی است.

موتور کولر آبی

گران ترین قسمت کولرهای آبی موتور آن می باشد که در دو حالت دور تند و دور کند کار می کند. عمده دلیل خرابی آن را می توان به کمبود آب در کف کولر اشاره کرد. به این صورت که اگر احساس کردید که پمپ ضعیف شده است یا کار نمی کند اولین کاری که می کنید خاموش کردن کولر هست که از خراب شدن آن جلوگیری می کند. برای کاهش مصرف برق بهتر است در صورت مناسب بودن هوای محیط بر روی دور کند قرار دهید.

پمپ کولر آبی

عمده خرابی کولر آبی پمپ آن هست که آب را از کف کولر مکیده و به وسیله شلنگ هایی که در ۳ سمت دیواره های کولر نصب شده است به پوشال ها رسانده و هوای داخل بدنه کولر را خنک کرده و به وسیله چرخش پروانه ها باد خنک را به سمت محیط مورد نظر هدایت می کند.

شناور کولر آبی

شناور وسیله ای برای تنظیم اندازه آب کف کولر آبی می باشد. این لوازم جانبی باعث می شود که آب از اندازه خاصی بیشتر داخل کولر جمع نشود. با درست تنظیم کردن این قطعه از اسراف آب یا از سوختن پمپ جلوگیری می شود.

خرید لوازم کولر آبی

بست سرا به عنوان یک فروشگاه معتبر و با تجربه، که محصولات کولر آبی را عرضه می‌کنند، استقبال می‌کند. هدف ما ارائه محصولات با کیفیت و مطابق با نیازهای مشتریان است. در انتظار شنیدن اطلاعات بیشتر از شما هستیم و امیدواریم که خرید موفقیت‌آمیزی با بست سرا داشته باشید.

نظرات مشتریان

    ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *