لوله مسی کلاف بابک

بی شک هر وقت نام مس می آید اولین استانی که ذهن ما خطور می کند استان پهناور کرمان می باشد بزرگترین معادن مس در دنیا در این استان وجود به سبب همین موضوع کارخانجات مس زیادی در این استان وجود دارد که یکی از این کارخانجات شرکت بابک مس ایرانیان می باشد که از برند های صاحب نام در این زمینه می باشد و نام خوشی برای خود در این صنعت به دست آورده است.

معرفی کلی لوله مسی کلاف بابک

لوله مسی کلاف بابک تنها یکی از محصولات پر طرفدار شرکت تولیدی بابک مس ایرانیان می باشد که جهت هدف هایی چون تعمیرات و اتصالات در صنایع تهویه و برودت بکار می رود. انعطاف پذیر این محصول بسیار مناسب می باشد به طوری که موجب استفاده آسان  از آن در سیستم های لوله کشی، خطوط انتقال گاز، سیستم های تهویه (مثل اسپلیت ها)  و لوله های برودتی می شود، به همین علت این محصول معمولا بصورت آنیل شده به مصرف کنندگان عزیز عرضه می شود.

لوله مسی کلاف

تصویری از کارخانه خط لوله مسی کلاف

افتخارات شرکت بابک مس ایرانیان

این شرکت که در زمینه تولید لوله مسی کلاف یکی از زبده ترین شرکت ها می باشد تاکنون افتخارات زیادی بدست آورده است که برخی از آن ها را به صورت خلاصه مرور می کنیم.

  1. اخذ گواهینامه ایزو 45001
  2. اخذ گواهینامه ایزو 9001
  3. اخذ گواهینامه ایزو 14001
  4. اخذ گواهینامه HSE
  5. اخذ گواهینامه DIN EN

مزایای لوله‌های مسی کلاف بابک

  • مقاومت بالا در برابر فشار و حرارت
  • دوام بیشتر نسبت به مصالح دیگر
  • اتصالات آسان و بدون نیاز به جوشکاری
  • مقاومت در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی
  • بهره‌وری انرژی بالا

چطور لوله مسی کلاف رو بخریم بابک رو بخریم؟

خرید لوله مسی کلاف بابک از فروشگاه بست سرا یک تجربه آسان و مطمئن است. با دنبال کردن مراحل فوق، شما می‌توانید به راحتی به بهره‌وری از مزایای این نوع لوله‌ها در پروژه‌های خود بپردازید. به یاد داشته باشید که لوله‌های مسی کلاف بابک یک انتخاب عالی برای کاربردهای مختلف می‌باشند.