لوله مسی شاخه 6 متری مهر اصل

لوله مسی شاخه 6 متری مهر اصلcupper pipe 6


( آخرین بروزرسانی : 16 خرداد, 1402 )

نقاط قوت نقاط ضعف
  • انتقال حراراتی و برودتی بالا
  • قابلیت جوشکاری
  • دوام بالا
  • کیفیت خارق العاده

نقد و بررسی : لوله مسی شاخه 6 متری مهر اصل

لوله مسی شاخه مهر اصل: شرکت مهر اصل یکی از شرکت های بزرگ در زمنه تولید لوازم مسی در کشور ایران می باشد این شرکت با اتکا به کارشناسان متخصص و کارکشته خود و استفاده از دستگاه روز دنیا توانسته یکی از بهترین لوله مسی های ایران را تولید کنید.

Untitled 4
خط تولید لوله مسی مهر اصل

چرا باید از لوله مسی شاخه ای استفاده کنیم:

سیستم‌های لوله‌کشی مسی برای ایجاد محیطی راحت، ایمن و سازنده ضروری هستند. استحکام بالا، عملکرد حرارتی عالی (8 برابر بهتر از آلومینیوم)، مقاومت در برابر خوردگی عالی و شکل‌پذیری بی‌نظیر، آن را به ماده ایده‌آل برای گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع و سیستم‌های تبرید تبدیل کرده است. مس به ما کمک می کند تا در زمستان گرم، در تابستان خنک نگه داریم، غذای ما تازه و ایمن نگه داشته شود و کامپیوترها و تجهیزات ما در طول سال بیش از حد گرم نشوند. مس: سیستم های سبک، قوی و مقاوم در برابر خوردگی. ویژگی های طولانی مدت و بدون تعمیر و نگهداری آن، مس را به انتخاب پیشرو برای لوله کشی، گرمایش، سرمایش و سایر سیستم های مکانیکی تبدیل می کند.

کاربرد لوله مسی در پزشکی!

زمانی که ما بهترین احساس را نداریم، یا زندگی در تعادل است، لوله های مسی گازهای پزشکی لازم را برای کمک به درمان و بهبودی ما ارسال می کنند. چه اکسیژن، هوای پزشکی، نیتروژن، اکسید نیتروژن، دی اکسید کربن یا سایر گازها، سیستم های لوله کشی مسی لحیم کاری تمیز، قوی و غیرقابل نفوذ تضمین می کنند که گازهای پزشکی لازم هنگام مراجعه به پزشک، دندانپزشک یا بیمارستان، خالص باقی می مانند. و مس از تجمع میکروبی در سیستم های گازی جلوگیری می کند، بنابراین گازهای پزشکی در حین حرکت در سیستم خالص باقی می مانند.

مزیت بزرگ لوله مسی در آتش سوزی ها

سیستم‌های لوله‌کشی مسی ما را از آسیب در زمانی که ثانیه‌ها مهم هستند در امان نگه می‌دارند. مس قابل اعتماد و ماندگار است، بنابراین می‌توانیم روی آن حساب کنیم که آب لازم را برای کنترل آتش در مواقع مورد نیاز، حتی زمانی که سال‌ها استفاده نمی‌شود، تحویل می‌دهد. سیستم‌های لوله‌کشی مسی در شرایط آتش سوزی نمی‌سوزند یا از احتراق پشتیبانی نمی‌کنند، به گازهای سمی تجزیه نمی‌شوند یا آتش را از کف، دیوارها و سقف‌ها در شرایط آتش‌سوزی حمل نمی‌کنند، بنابراین برای کمک به ایمن نگه‌داشتن شما و اولین واکنش‌دهنده‌ها، به ارسال آب ادامه می‌دهد. و سیستم‌های مسی زنگ نمی‌زنند و به آب رنگ نمی‌دهند، بنابراین سیستم‌های آبپاش مسی آتش نشان می‌دهند تا در صورت فعال شدن سیستم، ساختمان‌ها و محتویات ارزشمند را در برابر آتش بدون لکه‌دار شدن آب در امان نگه دارند.

مشخصات فنی : cupper pipe 6

ساخت کشور

ایران

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که نظر می دهید برای “لوله مسی شاخه 6 متری مهر اصل”