بست فلزی

به بهترین جای ممکن جهت خرید بست فلزی خوش آمدید ما در بست سرا به صورت بسیار تخصصی رو انواع بست فلزی فعالیت می کنیم و شما می توانید انواع بست فلزی در آلیاژ مختلف را در اینجا خرید کنید

بست فلزی در محکم کردن واسطه ها یا محل اتصال دو شیء مانند شیلنگ ها یا لوله ها کاربرد بسیار دارد. بست ها انواع مختلفی دارند که بست فلزی و شیلنگ از انواع آنها هستند. بست فلزی برای صنایع بزرگ و حتی مصارف خانگی استفاده می شود و از عمده ابزار های پر استفاده است.

بست فلزی محکم کننده و انواع آن

بست فلزی در محکم سازی و نگهداری اجسام و اتصالات کاربرد فراوان دارد. یک کابل برق برای مهار شدن بر روی دیوار نیاز به بست کابل دارد. همچنین دو لوله متصل به هم، برای محکم شدن نیاز به بست مخصوص دارند. بنابراین بست ها انواع مختلف و شکل های مختلفی دارند که در ادامه بررسی میشوند.

بست فلزی شیلنگ اف اف که کاربرد های بسیاری دارد

بست فلزی یک وسیله امنیتی است که برای قفل کردن وسایل مختلف مانند درها، جعبه‌ها، کیف‌ها، ظروف و دیگر وسایل استفاده می‌شود. این بستها در طول تاریخ در مدل‌ها و اشکال مختلفی ساخته شده‌اند و با فناوری و بهینه‌سازی، به طور کلی، بست‌های فلزی امروزی کاملاً متفاوت از بست‌های اولیه ظاهر شده‌اند.

بست چیست؟
یک نگهدارنده یا محکم کننده است که معمولا برای محکم سازی اتصالات استفاده می شود، اکثرا حلقه ای شکل هستند و در انواع مختلف تولید میشوند.
ما در فروشگاه بست سرا با فروش انواع بست ها آماده برطرف کردن هر گونه نیاز شما در این حوزه نیز هستیم.

بست چدنی یا بست کمپرسوری

این نوع بست فلزی همانطور که از نامش میتوان فهمید از جنس چدن ساخته شده و به صورت دو تکه ساخته شده است که این دو تکه توسط دو پیچ و مهره به هم بسته می شود این نوع بست ها معلمولا در امور صنعتی که فشار داخل شیلنگ یا لوله بسیار  بالاست و احتمال در رفتگی شیلنگ یا لوله وجود دارد با استفاده از این بست فلزی قوی از در رفتگی جلوگیری می کنند همچنین به استحضار شما همراهان عزیز سایت بست سرا می رساند که فروشگاه بست سرا به عنوان تخصصی ترین فروشگاه بست در کشور تمامی سایز های این نوع بست فلزی را موجود دارد.

بست چدنی
بست فلزی کمپرسوری

انواع بست
بست های محکم کننده یا نگهدارنده انواع مختلفی دارند که در ادامه فقط آنها را نام خواهیم برد:

بست فلزی
بست براکتی
بست کابل
بست لوله
بست فلزی عایق دار
بست ابتدایی
بست های اسپید
بست صلب
بست انعطاف پذیر
بست لوله پایه دار و بدون پایه
بست لوله دسته دار
بست یک طرفه و دو طرفه
بست چنگالی
بست شیلنگ
بست شیلنگ بنزین
بست آچاری

بست هندلی

بست گلابی

و…

بست فلزی چیست؟

از دیگر انواع بست ها، بست فلزی است که در زمینه های مختلف کاربرد و استفاده دارد. این بست دو یا چند جسم یا شیء را به هم محکم میکند، و باعث عدم به وجود آمدن لرزش یا جابه‌جایی میان آنها می شود. بست فلزی با توجه به استحکام بالا نسبت به بست های پلاستیکی کاربرد بیشتری دارد. این نوع بست را شما میتوانید در جنس ها مختلف مانند: آهن، آلومینیوم، ورق گالوانیزه، و… تهیه کنید.
برای مثال، از بست فلزی که با استیل ضد زنگ تولید شده باشد، در مصارفی که با آب و رطوبت همراه باشد استفاده می شود.
بست‍های فلزی معمولا دارای استحکام و مقاومت بسیار است، و در جنس های زیر تولید می شود:

مس
استیل ضد زنگ
آهن
آلومینیوم
ورق گالوانیزه
و..

بست فلزی
بست فلزی در اندازه های متفاوت

تولید کننده بست فلزی و قبول سفارشات ساخت انواع بست فلزی

بست سرا مفتخر است که انواع بست فلزی را بنا به درخواست مشتری تولید نماید شما مشتریان می توانید با تماس با شماره 09120771879 درخواست خود را سفارش دهید و دقیقا مشابه نمونه درخواستی خود و در کوتاه ترین زمان ممکن جنس خود را تحویل بگیرید

بست فلزی ترک

بست فلزی ترک بهترین بست فلزی شیلنگ در بین برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران می باشد فناوری و تکنولوژی ساخت این بست بسیار به روز می باشد و آلیاژ به کار رفته در آن باعث این شده است که از بست فلزی ترک به عنوان نامبر وان بست فلزی در ایران نامبرده شود

بست فلزی هندلی

بست هندلی یک بست برای شیلنگ یا لوله های فشار قوی می باشد و مهمترین مزیت آن سفت کردن بدون نیاز به ابزار خاصی می باشد می توان به راحتی آن را محکم کرد و به همین دلیل بیشتر مصرف این نوع بست ها در امور کشاورزی می باشد زیرا کشاورزان معمولا مثل تعمیر کاران ابزار خاصی به همراه خود ندارد.

بست فلزی وای وای

این بست فلزی ساخت کشور تایوان می باشد که کیفیت خوبی هم دارد اما کیفیت آن به مانند بست کمربندی که این شرکت تولید می کند نیست

بست فلزی بیکو

بست فلزی بیکو ساخت کشور ترکیه می باشد که کیفیت آن هر چند به مانند برند ترک نمی باشد ولی با این حال از خیلی برند های ایرانی و تایوانی کیفیتی به مراتب بهتری دارد.

بست فلزی راده

این برند هم یکی از برند های بسیار با کیفیت در ایران می باشد اما به مانند بست ترک قیمت آن به نسبت به برندهای دیگر می باشد.

بست فلزی اف اف

این بست فلزی ساخت کشور عزیزمان و تولید شرکت فولاد قام می باشد و این شرکت با پرسنل مجرب و استفاده از دستگاه های روز دنیا توانسته در این حوزه در کنار رقبای خارجی نامی خوش برای خود به ارمغان بیاورد.

بسیار از برند های دیگر

چرا از بست فلزی شیلنگ استفاده می شود؟

بست فلزی

برای محکم کردن شیلنگ روی اتصالات یا خار برای جلوگیری از نشتی یا قطع شدن استفاده می‌شود. گیره های شلنگ در انواع و اندازه های مختلف وجود دارد و معمولاً از فلز یا پلاستیک ساخته می شود. آنها معمولاً در مصارف خودروسازی، صنعتی و خانگی استفاده می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که شیلنگ‌ها به طور ایمن به قطعاتی که به آن‌ها متصل می‌شوند، مانند اجزای موتور، وسایل لوله‌کشی یا پمپ‌ها متصل می‌شوند.

بست فلزی شیلنگ

بست فلزی در کجا استفاده می شود؟

بست فلزی در زمینه های مختلف استفاده می شود که در ادامه یک مثال برای شما داده خواهد شد.
برای مثال، یک کشاورز برای آبیاری زمین خود نیاز به یک لوله با متراژ بالا دارد که آب را منتقل کند، اما او برای داشتن همچین لوله ای ناچار به اتصال دو قطعه لوله کوتاه است. بنابراین توسط واسطه های مخصوص، ابتدا و انتهای دو لوله را به هم متصل میکند، اما برای محکم و ثابت نگه داشتن آن در برابر فشار آب باید از بست فلزی استفاده کند تا این دو لوله را به هم متصل کند.
بنابراین بست های فلزی علاوه بر استفاده در صنایع، در مصارف روزمره و عادی مردم نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

نحوه استفاده از بست فلزی شیلنگ

استفاده از بست فلزی شیلنگ کار بسیار ساده ای می باشد و نیاز به دانش فنی خاصی ندارد بست فلزی از چندین قسمت تشکیل شده است که یک نوار فلزی شیار دار به دور یک قفل پیچیده می شود که شما برای استفاده از آن با توجه به ابعاد شیلنگ مورد نظر بست مورد نظر را انتخاب می کنید و سپس به محل اتصال شیلنگ با لوله قرار می دهید و در آخرین مرحله بعد از آن با آچار یا پیچ گوشتی پیچ بست فلزی را تا حد ممکن سفت می کنید

بست شیلنگ 

علاوه بر بست هایی که برای اتصال کابل ها و سیم ها به دیوار استفاده می شد، یا بست هایی که برای اتصال داربست ها و تخته مورد استفاده قرار میگرفت، بست شیلنگ نیز وجود دارد که برای اتصال و محکم سازی شیلنگ ها مورد استفاده قرار میگیرد.
برای شیلنگ ها اکثرا از بست های فلزی استفاده میشود که با توجه به استحکام و مقاومت بیشتر جنس فلز، مورد استفاده قرار میگیرد.
بست شیلنگ میتواند در اتصال شیلنگ بخاری منزل به لوله گاز، یا شیلنگ های استفاده شده در خودرو مورد استفاده قرار گیرد. همچنین در اتصالات بزرگ شیلنگ ها در پتروشیمی ها و کارخانه ها استفاده وسیعی از بست شیلنگ در سایز بزرگ وجود دارد که اغلب از نوع فلزی هستند.
باید در برابر شرایط آب و هوایی و زنگ زدگی مقاوم باشد و مدت طولانی را دوام بیاورد.

بست شیلنگ پروانه ای

این نوع بست ها به گونه ای طراحی شده اند که برای سفت کردن آن نیاز به هیچ ابزار خاصی نیست و به راحتی می توان با دست آن را محکم کرد. این نوع بست های که بست های گوشواره ای هم معروف هستند به جای استفاده از پیج های معمول فلزی که برای سفت کردن آن نیاز به آچار بکس یا پیچ گوشتی می باشد از یک قطعه پلاستیکی پروانه ای شکل نیز استفاده کرده است

ویژیگی ها و مزایای بست شیلنگ پروانه ای

 • از نوار صاف بدون  سوراخ و نوار لبه گرد استفاده شده است که از بریدگی و ساییدگی شیلنگ ها در حین نصب جلوگیری می کند.
 • نصب بسیار آسان که به راحتی حتی توسط کهن سالها هم امکان پذیر می باشد و برای نصب آن نیاز به قدرت بدنی و مهارت بالا نمی باشد
 • نصب بدون ابزار، باز و بست آسان.
 • پهنای باند ورق 9 میلی متر

بست فلزی شیلنگ پروانه ای

نظرات مشتریان

 • قاسم محمدی

  جز کیفیت بالا چیزی ندیدم
  کاملا به صرفه
  ۷لاصه بگم خیلی راضی هستم

 • حسین

  من ازش استفاده کردم و بسیار ازش راضی هستم و نسبت به قیمت فوق العاده است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *