شیلنگ آبنما فنردار شفاف غذایی سه خط سایز 1/2-1 اینچ

شیلنگ آبنما فنردار شفاف غذایی سه خط سایز 1/2-1 اینچ


۸۵,۰۰۰ تومان

( آخرین بروزرسانی : 20 آبان, 1402 )

نقاط قوت نقاط ضعف
  • استحکام بالا
  • انعطاف پذیر بالا
  • عدم پیچ خوردگی
  • تحمل دمایی بالا

نقد و بررسی : شیلنگ آبنما فنردار شفاف غذایی سه خط سایز 1/2-1 اینچ

شیلنگ آبنما فنردار شفاف غذایی سه خط سایز 1/2-1 اینچ یک شیلنگ بسیار با کیفیت می باشد که برای به دلیل استفاده از مواد نو پتروشیمی کاملا بهداشتی می باشد و برای انتقال مواد غذایی هم مناسب می باشد.

ایجاد استحکام و کارایی بالا با شیلنگ آبنما فنردار

در این مقاله، ما به بررسی شیلنگ فنر دار تولید ایران می‌پردازیم. این محصولات با کیفیت تضمین شده و موارد استفاده در آب، روغن، مواد غذایی و بسیاری از صنایع دیگر را پوشش می‌دهند.

مواد اولیه PVC برای ایجاد استحکام

شیلنگ آبنما فنردار از مواد اولیه PVC به صورت اکسترودر تولید می‌شود. این مواد باعث ایجاد استحکام و ایجاد فشار کاری بالاتر نسبت به سیم فولادی گالوانیزه در دیواره شیلنگ آبنما می‌شوند.

مقاومت در برابر مواد مختلف

شیلنگ آبنما فنردار مقاومت بسیار زیادی در برابر مواد مختلف دارد. از جمله موارد استفاده این محصول در مواد غذایی، آب، هوا، اسید با درصد کم، مواد غذایی، روغن، و هیدرولیک می‌باشد.

کاربردهای گسترده

شیلنگ آبنما فنردار به دلیل مقاومت و کارایی بالای خود در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصولات در سیستم‌های آبنما، دستگاه‌های روغن‌کاری، و حتی در صنایع هیدرولیک به کار می‌روند.

نتیجه‌گیری

شیلنگ آبنما فنردار از تولید ایران با کیفیت تضمین شده به عنوان یک راهکار مناسب برای ایجاد استحکام و کارایی بالا در برابر مواد مختلف شناخته می‌شود. این محصولات با تنوع کاربردهای خود مورد تقدیر و تاثیرگذاری در صنایع مختلف قرار می‌گیرند.

 

مشخصات فنی :

نام محصول

شیلنگ آبنما فنردار شفاف غذایی سه خط سایز 1/2-1 اینچ

سایز اینچ

1-1/2 اینچ

سایز میلیمتر

37.5

برند

arsa

کلاف

50 متر

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که نظر می دهید برای “شیلنگ آبنما فنردار شفاف غذایی سه خط سایز 1/2-1 اینچ”