نمایش 1–24 از 29 نتیجه

بست فلزی ترک (TORK)

بست ترک یک برند با کیفیت

بست فلزی شیلنگ ترک (TORK) قطع به یقین و بدون هیچ شکی می توان گفت که این بست فلزی بهترین برند موجود در بازار ایران می باشد که به بست ترک هم معروف است

معرفی کمپانی تولید کننده بست فلزی شیلنگ ترک (TORK)

این شرکت ترکیه ایی با بهره مندی بیش از 190 پرسنل و با 25 سال سابقه (در زمان درج این نوشته) در صنعت توانسته که محصولات خود را به 5 قاره جهان صادر کند. استفاده ماشین آلات روز دنیا در خط تولید و انجام متستمر آزمایشات مختلف و گوناگون بر روی محصولات خود و اطمینان از کیفیت آنها – اخذ انواع گواهینامه های بین الملیل نظیر ISO9001 و دیگر گوهینا مه ها باعث شده است که این بست فلزی یکی از بهترین برند های موجود در ایران و حتی جهان در زمینه تولید بست فلزی شود.

کارایی فوق العاده و مدرن بست ترک

طراحی مدرن و به روز بست فلزی ترک (TORK) سبب شده است که به اصطلح بست به خوبی روی شیلنگ سوار شده و با محکمی تمام بر روی شیلنگ بسته شده و ایمنی کار را به بالاترین حد ممکن برساند.

نمایش محدوده استاندارد

با توجه به سوراخ های تعبیه شده در بست فلزی شیلنگ ترک (TORK) محدوده استاندارد برای صفتی بست به نمایش داده می شود که از پارگی شیلینگ بر اثر صفت کردن بیش از حد شیلنگ جلوگیری می کند.

بست ترک

نمای سه بعدی از بست ترک

استفاده از پیچ فیلپس

امروزه استفاده از پیچ فیلپس یکی از ملزومات بست های فلزی شیلنگ می باشد چون سرعت مونتاژ را در کارخانه و کارگاه به شدت بالا می برد و دلیل آن این است که با ابزار مخلتف می توان از آن استفاده کرد و طبیعتاً بست فلزی شیلنگ ترک (TORK) نمی تواند با توجه به کیفیتی که از آن سراغ داریم از این قاعده مستثنی نیست.

لبه های محدبی شکل
لبه های بدنه بست فلزی شیلنگ ترک (TORK) به گونه ی محدبی شکل تولید شده تا از زخمی شدن شیلنگ جلوگیری کند و مانع از آسیب رسید به آن شود.

کاربردهای بست فلزی شیلنگ ترک (TORK)
بست فلزی شیلنگ ترک (TORK) در اندازه های متفاوت چه از لحاظ ارتفاع محصول و چه از نظر عرض محصول به مشتریان عرضه می شود که به همین علت در صنایع مختلف از جمله خودرو سازی – پتروشیمی ها – کشاورزی – رایانه – پالایشگاه ها و غیره استفاده می شود.

بسته بندی برای انواع مشتری ها

این بست فلزی در بسته بندی های گوناگونی ارائه میشود تا هم کسانی این محصول را به صورت عمده مصرف می کنند و هم کسانی که نیاز کمتری دارند بتوانند آن را تهیه و از کیفیت خوب بست فلزی شیلنگ ترک (TORK) لذت ببرند.

جلوگیری از دفرمه شدن

نکته بسیار جالبی که در ساخت بست فلزی شیلنگ ترک (TORK) به چشم می خورد حفره مثلثی شکل در انتهای رشته سوراخ های بدنه بست فلزی می باشد این ایده برای این به کار گرفته شده است تا بست فلزی دفرمه نشود زیرا دفرمه شدن بست های فلزی ممکن است خسارات جبران ناپذیری را در برخی از صنایع به وجود آورد.

لیست قیمت بست ترک

از آنجایی که بست فلزی شیلنگ ترک (TORK) از کیفیت بسیار خوبی برخوردار و این ویژیگی ها به صورت جز به جز بررسی شد طبیعی است که قیمت این محصول نسبت به دیگر رقبای خود بالا باشد اما برای کسانی که کیفیت کالا اولویت دارد قطعاً بست فلزی شیلنگ ترک (TORK) مناسب ترین گزینه ی آنها می باشد.

لیست قیمت بست TORK لیست قیمت بست TORK

کلام آخر

اگر کیفیت برای شما مشتری گرامی حرف اول و آخر را میزند و قیمت محصول برای شما ارزش کمتری نسبت به کیفیت دارد بدون اینکه لحظه ای درنگ کنید بایستی بست فلزی شیلنگ ترک (TORK) را انتخاب کنید و فروشگاه اینترنتی بست سرا با ارائه قیمت های مناسب و تضمین اصالت کالا آماده است تا این محصول را بدون واسطه به شما مشتریان محترم عرضه نماید.